petek, 27. februar 2015

ESSENCE XXL kolekcija

Te dni me čaka ogromno nove kozmetike za testirat in ko testiram raznorazne izdelke iste znamke si vzamem čas in testiram samo eno. Danes sem se odločila da Vam končno pokažem in povem moje prve vtise o novi essence xxl kolekciji :D


Kupila sem si vse glose iz kolekcije, 2 novi šminki , pa 2 color tattoo kremni senčki ( ki ju še nisem testirala ). 

Najprej bom začela z glosi. MAT so me razočarali, saj MAT učinek pomeni da se na ustnicah posušijo in ne svetijo , no tile MAT glosi , se niso posušili ( v 1 uri ), imeli so mat izgled, vendar so ostali tekoči. Sama imam doma kar nekaj mat glosov iz kolekcije makeup revolution in tele niso ta pravi. Tiste ki ste že preizkusile prave mat boste vedele o čem govorim.

Medtem pa sem z ostalimi izdelki bila zelo zadovoljna. Šminki se po 3 urah še vedno nista zbrisali in nista pustili '' grudic '', zaradi tega mislim da jih bom kupila še nekaj :D. 

Prilagam še fotografije.
1. Essence XXL MAT pink gloss


2. Essence XXL MAT dark brown gloss


3. Essence XXL nude lipgloss ( skoraj prozoren, vendar rjav )

4. Essence XXL nude ( pink ) lipgloss ( tale je čisto prozoren )


5. Šminka Essence , odtenek 03 come naturally


6. Zadnjo šminko sem pa nosila včeraj ( na FB imam sliko iz ljubljane ) in jo obožujem !!

Essence odtenek 15 oh so mat!





Tukaj so vsi odtenki še na roki, slikani so povrsti kot sem jih testirala, razen zadnjega izmed glosov ki je čisto prozoren.












sobota, 21. februar 2015

Nega suhih in poškodovanih las

Živjo punce!:)
Današnja tema je predvsem nega suhih in poškodovanih las ( predvsem kako negujem svoje lase, ki so točno taki kot naslov članka). Vem da bo zanimalo marsikatero zato se bom najbolje potrudila in vam skušala tudi slikovno predstaviti mojo evolucijo las. Bolje da kar začnem, saj mislim da bo to najdaljši članek EVER! :o

Najprej Vam bom povedala mojo zgodbo in sigurno se bo marsikatera znašla v njej. No moji začetki o revoluciji las, ter povečani skrbi za njih se je začela v osnovni šoli natančno nekje v 5 razredu. Zmeraj sem imela zelo dolge lase vendar zelo redke, na kar sem se naveličala, pa tudi moda se je spremenila sem se postrigla zelo kratko ( do ramen ). In mislim da je bil to velik šok za moje lase, saj sem imela dolge kar precej časa in kar naenkrat brez vmesnih postopkov bum! kar kratke. Od tistega dneva pri frizerki meni lasje niso zrasli do 1. letnika srednje šole!

1. Pravilo: Če se želite iz dolgih las ostriči na krajše, pojdite postopno , torej po 3 - 5 cm , do želene dolžine.!


Želim Vam kot sem omenila tudi slikovno prikazati zato so slike nekoliko starejše :P. No in nato se je začel glavni problem - BARVANJE!. Ker sem si od nekdaj želela biti črna, sem se zato tudi pobarvala in barvala, in barvala, dokler nisem spoznala da mi ne paše in želela biti svetlo rjava, kar mi je situacijo še poslabšalo! Torej že tako niso rasle, nato pa še peroxid in bolj pogosto barvanje, no in vztrajala sem 3 leta, z pravilno nego katero Vam bom sedaj zaupala:

1. izdelek kateri je izboljšal strukturo las je čisto naraven! in se ga da dobiti v vsaki naravni bio trgovini. Dr.Organic hvala !

Cena izdelka je okoli 12 eur, da pa se kupiti še balzam. Izboljša strukturo las, seveda pri rednem umivanju, pa tudi jaz sem si lase z njim prala samo 1x na teden, ker se mi sploh niso zmastili! So pa bili malce oteženi. 

In ker nisem bila v celoti zadovoljna, sem nato v nagradni igri zadela celoten komplet Elseve izdelkov, katere sem redno uporabljala in sem bila zelo zadovoljna! :

V kompletu sem imela balzam,šampon,masko, ter serum 2v1 !. Po tem kompletu so moji lasje končno začeli rasti in resnično sem hvaležna da sem jih uporabila! Priporočam 100%.

Slike so vse moje in realne :)!

No in kot sem omenila imam tudi probleme da so moji lasje redki in tanki, zato si jih niti ne tanjšam ko obiščem frizerja.
2.Pravilo : Redno striženje uničenih konic na 2 mesca!

Suhi oz. poškodovani lasje potrebujejo posebno nego, zato sem kot blogerka bila primorana preizkušati razno lasno kozmetiko in tako sem ugotovila kar mi najbolj ustreza in kaj ne, zato Vam bom v nadaljevanju prikazala vse izdelke katere sem preizkusila in kateri so mi dokončno pomagali do zdravih las!.

3. izdelek TIGI - katerega se spomnite iz objave. V samo 3 tednih sem imela rezultate, tole je moja slika iz testiranja.


4. katerega še vedno vestno uporabljam je OROFLUIDO <3 !. Šampon,balzam in olje mi je pokazalo res najboljše rezultate doslej.



Trenutno pa uporabljam zopet linijo Elvive, vendar posebej za suhe in poškodovane lase. Do sedaj sem uporabljala že dober mesec in moram povedat, da so lasje mehki, dišeči, se zmastijo v roku 4 dneh, vendar zaenkrat izboljšav na konicah ni. Sem pa 50% zadovoljna :).



Na koncu pa Vam prikažem še sedajšnje stanje mojih las :
najnovejša slika :D

 ombre barvana

 sijoči, in tudi konice obnovljene



Upam da boste tudi ve preizkusile kaj od naštetga in podale svoje mnenje <3.














četrtek, 19. februar 2015

Review: Kolekcija lakov

No danes sem za Vas pripravila čisto svežo in nikoli odprto temo t.j '' moja kolekcija lakov ''. V moji zbirki ki se je trenutno zmanjšala, najdeš različne znamke. Tako kot kozmetiko rada preizkušam tudi obstojnost lakov. Moja nekdanja najljubša znamka je Jessica, na kar me je trajanje nekako razočaralo, zato imam trenutno novega favorita in sicer Golden rose <3. Obsedena sem z njimi in mi je kar malo žal da se jih težko dobi v Sloveniji ( vsaj jaz jih nisem zasledila ). Sprva sem jih preizkusila na dopustu ( Hrvaška ), ko sem se kar tako odločila za nakup, seveda je bila tudi cena zelo ugodna :D.


No tole je ta paketek katerega sem nabavila na dopustu ( in najlepši čisto svetlo neon pink pa manjka :P ). Verjetno sem bila ravno v preizkušanju :P. 

1. Je v odtenku 59 dark red.
2. Neon pink ( temna neon- žal nevem številke )
3. Fantastic 162
4. Tole je pa lakec ki poka z bleščicami vendar ni številke :(

No vsi so res super obstojni, se dobro razmažejo in res super barve! Zelo sem zadovoljna z nakupom in sigurno jih bom ponovno nabavila ko zopet odpotujem :P 


No in nato pa k moji veliki kolekciji <3. To stojalo sem dobila na delu ( v salonu), je od znamke izdelkov katero uporabljamo za nego obraza in ker nam je delal gužvo sem ugotovila da je zelo luškan in praktičen zato sem ga tudi vzela a ni res?:D. Znotraj ima ogledalo ter 2 polički in jaz ga bom še okrasila ter dodala mini lučke da bo vse še bolj '' cute '' :P .
Znamke so : Golden rose,deborah,essence,joy,catrice,alessandro,colorama ipd.

Jih je toliko, da vam bom podrobno pokazala v videu, katerega si lahko ogledate na mojem youtube kanalu. Seveda se ne pozabi nanj naročiti, da boš prva obveščena ko bo objavljen!



No in nesmem pozabiti omeniti, da so bile lani zelo v modi neon barve, zato je bila to moja najljubša kolekcija <3. Morala sem si čisto vse naročiti na uradni strani od Jessice, saj so vsa bila limited edition!. Seveda je problem neon lakov ta, da zaradi velike koncentracije barvila ( da je lahko svetleč in obstojen v neon barvi), je obstojnost zelo majhna. Zdržali so mi približno 2 dni, 3ji dan pa so se že začeli luščiti ( na nogah ), eden mi je kar odpadel oz. se odluščil z nohta haha :P. Zato sem jih hitro porabila in zaloga se je zato zmanjšala :( . Vendar jih bom letos spet naročila in Vas tudi obvestila :D! Zato kar zvesto spremljaj Sara's Beautybook še naprej, da boš na tekočem :).


Več pa v videu <3