petek, 26. december 2014

KEUNE: OCENA ŠAMPONA IN BALZAMA

Linijo Keune ste verjetno že opazile v mojem videu, kjer sem si z njimi uredila lase, ter ga na željo sledilke posnela. Če si ga še niste ogledale, si ga lahko tukaj :

https://www.youtube.com/watch?v=3PUvb4wPKGo !!

Kot obljubljeno je tukaj še ocena najbolj priljubljene znamke v salonih.

Keune izhaja prvotno iz Nemčije, vendar je zelo razširjena po skoraj celotni celini. Sedaj jo lahko že dobite na Nizozemskem, Ameriki, Franciji, Madžarski, Hrvaški ipd. Podjetje ima pa sedež v naši državi v Ljubljani. Znana je predvsem po negi las, je pa najbolj prodajana in uporabljena znamka v frizerskih salonih - od tod sem se tudi navdušila nad njimi. Ker sama zelo rada preizkušam nove stvari in proizvode, sem se tokrat po OROFLUIDU odločila za KEUNE.

Šampon ultra mild - daily use, je namenjen vsakdanji negi las, predvsem pa :
- mastnim lasem,
- tistim, ki si lase perete pogosto,
- za vse vrste las,
- posebna linija tudi za tiste lase, kateri so nagnjeni k prhljaju.


Jaz imam suhe lase, katere se zelo rade lomijo in zato moram biti zelo previdna pri ravnanju z njimi. Bodisi likanje, pranje ali česanje. Verjetno sem spregledala oz. mislila da, ker je dnevni šampon bo zdržalo dlje, vendar sem se zelo zmotila. Šampon ima kot glavno sestavino vitamine, kateri lase vlažijo in jim povrnejo vse kar izgubijo ob vremenskih razmerah ali pa pri likanju,kodranju,lakiranju ipd. Ker so moji lasje tanki in z njimi nimam večjih težav, mi ta šampon samo situacijo še poslabša. Drži mi nekje 3 dni ko si lase operem in nato se mi zmastijo kot še nikoli! Naj povem, da nikoli nisem imela mastne lase, po pranju z šamponom ali balzamom pa obupno!


Balzam je iz enakih sestavin in njegova glavna lastonst je da lase zgladi in omogoča razčesavanje. Kot sem že zgoraj navedla, je tudi balzam zelo dobrega vonja in tudi omogča enostaven nanos, sicer lase nekako okrepi, ampak mi prav nič ne pomaga. Po 3 dneh so moji lasje mastni in zelo izsušeni, imam pa občutek tudi kot da bi bili težki. Ne priporočam za suhe in tanke lase!




Mislim, da sta šampon in balzam primerna samo za tiste, ki si perete lase bolj pogosto in tiste ki imate probleme z mastnimi lasmi. Obstajajo še ostale vrste iz te linije kot npr. proti prhljaju, obnova oz. repair, kot tudi samo za oblikovanje pričeske.









torek, 23. december 2014

OCENA: PAKETEK MAKEUP REVOLUTION 2

Ker sem strastna ljubiteljica kozmetične znamke MAKEUP REVOLUTION, katera je uradno iz Amerike, sem tokrat spet prejela paket presenečnja iz licila.si :)! Zelo sem se ga razveselila saj veste kako rada se šminkam in vse tudi posnamem :P . No pri testiranju se je malce zavleklo, saj sem hkrati morala ocenjevati tudi druge proizvode, pa sem en dan le namenila in se posvetila samo tem izdelkom:)

Najprej bom začela z paletko korektorjev, kateri so zame zelo pomembni pri zakrivanju nepravilnosti :P



Paletka iz 8 odtenkov korektorjev z ogledalom. Odtenki so od najsvetlejšega, pa vse do srednje temnejšega. Vse sem testirala, saj sem z njimi prekrila in osenčla obraz. Svetle sem uporabila za prekrivanje podočnjakov, ter kapilar , temnejše pa za osenčenje obraznih linij kot npr. optično zožanje obraza, ličnic ipd. Moram Vam povedati da so še kar dobro obstojni, le temnejši niso bili ravno temnejši kot sem mislila da bojo.

Nato sem prejela tudi paletko Definition makeup, ki pa so 3 pudri v prahu in so namenjeni tudi za senčenje oz poudarjanje obraza.


Prav tako trije odtenki in hkrati ogledalo. V tole paletko sem se pa zaljubila, saj so barve res zelo obstojne in tudi lepo pride do izraza! Priporočam vsem, ki si rada na hitro popravite makeup ali pa za tiste ki si rade poudarjate lička :)!

Sem tudi ljubiteljica šmink, še posebej teh v voščeni obliki kot barvice in sem zato prejela tudi eno luškano roza barvico oz. jaz ji rečem kar šminka :P
Je tako obstojna, da sem jo zvečer komaj snela z ustnic in se ne hecam! Všeč mi je odtenek in obstojnost, je tudi MAT in to me je najbolj razveselilo. Če bi rade bolj drzen videz pa lahko dodate čez njo tudi GLOSS kot sem ga tudi jaz. Takrat pa se mi je zazdelo da je spremenila barvo :P ( p.s gloss je prozoren )


Na tej sliki imam uporabljeno paleto korektorjev , definiton in super wow šminko :D! super prekrivnost kajne? :) 



Ker se bliža čas novega leta in vseh bleščečih stvari,ter oblek sem dobila tudi tole prelepo senčko v zlati barvi ! Tudi z njo sem zelo zadovoljna in jo bom uporabila v naslednjem makeup tutorialu, tako da boste lahko same ocenile obstojnost!:)




In nazadnje pa sem prejela še tole črno voščeno šminko, je pa edina stvar ki je nisem testirala, ker nisem ljubiteljica črne šminke. Tako da Vam neznam povedati. Jo bom pa testirala za PUSTA definitivno :D ! Izgleda pa srčkano kajne :D <3


Upam, da Vam je bila današnja objavica všeč in upam da sem Vam pomagala pri izbiri:) Sem res izredno zadovoljna z znamko MAKEUP REVOLUTION in imam od njih skoraj vse, pa mi še ni dovolj :P.

Vse lahko najdete na licila.si ! <33













torek, 9. december 2014

OCENA: COLLISTAR SELF-TANNING SERUM

Poletja je konec in tako tudi naše super zagorele kože. Pomembno je da kožo v teh suhih in mrzlih dnevih dobro vlažimo, saj se hitro suši in nam povzroča neprijeten občutek. Ne pozabite si narediti piling! No, večina ima podobne probleme kakor jaz in sicer z belo poltjo, ter hitra izguba zagorelosti.
V teh '' temačnih '' dneh bi lahko nenehno uporabljala solarij, pa vendar je zelo škodljiv in ker imam bolj bledo polt se me tudi barva težko prime tako da je ubistvu samo uničevanje telesa in izguba časa pred izpostavljanjem.

Že kar nekaj časa sem oklevala in razmišljala ali bi si kupila samoporjavitveno kremo/serum/kapljice/tablete , brskala po vseh možnih straneh in brala ocene, ter tudi sama povprašala o collistarjevi trenutno najbolj popularni kremi :D . Sprva sem mislila da je krema ampak sem ostala presenečena.


Kupila sem ga v drogeriji/parfumeriji beautique v Portorožu po zelo ugodni ceni. Doma sem skrbno prebrala navodila, ter kaj vse vsebuje. No tale prikupna embalažica skriva magične kapljice ( ja , tole je serum ), ki delujejo po določenem času. Dovolj sta 2 iztiska za 1 nogo, jaz sem uporabila malce več in prišla lepo enakomerno porjavela. Po nanosu je treba počakati 1-2 urce, da prodre do vašega pigmenta. Izgleda pa nekako takole :


Nikar ne mislite, da imate takšno barvo po nanosu. Kar mi je najbolj ustrezalo je tole da se zelo hitro vpije v kožo in NE PUŠČA SLEDI , niti na oblačilih kaj šele na telesu :)! super kajne. 
Sama sem preizkusila kar nekaj stvari za samo porjavitev kot npr. Peno od Matisa, ki je bila res katastrofalna, kot tudi spray tanning ( ko vas posprejajo z barvo npr. slavne kardashian :P ) . Po parih poskusih sem skoraj obupala ampak sem zelo srečno da sem se vendarle odločila za COLLISTAR <3 V parih objavicah lahko zasledite da imam kar nekaj njihovih izdelkov in sem zelo zadovoljna :)

Tukaj objavljam še sliko kako sem izgledala prej in kako potem!: )


Nisem ravno ujela prave svetlobe ampak razlika je očitna. Enakomerna porjavitev in nikjer '' sledi '' . Zelo pomembno je da enakomerno razmažete barvo po celotnem predelu telesa, še posebno pri kolenih in komolcih !

Collistar izdelke dobite v  Mullerju, beautique in tudi na click2chic.si !