sobota, 16. maj 2015

L'oreal Paris NEW collection

Živjo punce! Kot ste verjetno že zasledile na mojem facebook blogu, sem si nabavila nekaj iz nove kolekcije kozmetike L'oreal. Gre za čisto nove kremne, ter senčke v prahu , novi umetni nohtki ki so podobni tistim že znanim samolepljivim, ter maskara wing. Si morda že kaj preizkusila, če še nisi pa definitivno preberi tole objavico, morda te zamika k nakupu.


L'OREAL PARIS - PALETTE NUDE 2


La palette nude 2 , je nadaljevanje paletke 1 , če se jo spomnite je čisto majhna z samo parimi senčkami, ki so prišle samo v test in očitno se je res obneslo. Sedaj so paletko močnoooo povečali in dodali vse odtenke. Ja paletka je iz kremnih senčil, kar mi je res zelo všeč, so pa tudi zelo zelo obstojne barve. V njej najdeš čisto vse kar je primerno za dnevni makeup ! :D

cena : 12 €


L'OREAL WINGS MASKARA


Tale izdelek ste sigurno že večkrat zasledile, vendar naj povem da je tudi ta izdelek čisto prenovljen. Maskara je narejena iz 2 stranskih ščetin za povečanje volumna. Ena stran je manjša in je za sp. trepalnice, druga stran pa malce večja in z večji razporkom za zg. trepalnice. Sama po podaljševanju trepalnic imam zelo zelo malo svojih in nobena maskara mi jih ne reši kot tale!. Definitivno priporočam vsaki z podobno izkušnjo !

cena : 8,90 € ( znižana )


L'OREAL PARIS COLOUR RICHE PRESS ON NAILS


No zadnji izdelek pa je res čisto novi na tržišču pri Lorealu. No sprva sem mislila uau končno nekaj bolj ugodnega od navadnih press on nailsov, in zato kupila par paketkov, pa vendar ... No res nisem razumela zakaj je toliko presledkov med designom oz. vzorcem!?!? Prvo sem pomislila da sem kaj narobe naredila pri lepljenju pa vendar se je izkazalo da ne. Tile so me razočarali pri samem izdelku kot je vzorec in tile '' prostorčki '' , ostali paketki od French manikure pa ne in so čisto isti kot vsi ostali press on nails :D !

cena : 3 €






facebook : Sara's beautybook
instagram : sarablewsom



torek, 5. maj 2015

TOP 3 Masla za telo

Uh koliko časa je minilo od moje zadnje blog objavice. Kot že veste sem zelooo zaposlena in trenutno živim v tujini kjer tudi delam in naj Vam povem da žal nimam niti interneta kot tudi televizije. Ja prav ste prebrale, res se počutim kot odrezana od sveta. Seveda imam vklopljene podatke od naročnine vendar mi ne dela hitro tako da je grozno ! Ampak bomo preživeli. V tem času odkar sem v tujini sem preizkusila super masla za telo in danes Vam jih bom predstavila.

Prepričana sem da ste že verjetno slišale za njih, če pa še nisi, definitivno preberi to objavico in si jih čimprej nabavi saj te bodo prepričali kot so mene ! :D


ZIAJA



Prvi izdelek katerega sem testirala je Ziaja coccobutter creamy shower soap. Ker se nahajam na Hrvaškem, naj Vam povem da imajo v drogerijah res ogromno in boljšo izbiro ličil in vsega. Najdeš kozmetike kot so wet'n wild , kiko , pupa , farmasi, ter večino kar se pri nas dobi samo na internetu!. No sama tale 2 losijončka pri nas sploh nisem zasledila zato sem se odločila preizkusiti na podlagi vonja in sestavin.



No tale creamy shower soap je zelo omamnega vonja, pod tušem se malo peni, skoraj ne. Jaz sem si ga nanesla in si nato umila lase, nato pa sprala z telesa. Koža je bila omamno dišeča in nahranjena. Seveda po pričakovanjih.

Nato sem si nanesla Ziaja natural argan oil ( losijon ), kateri je mlečno bele barve, zelo hranljiv in tudi prijetnega vonja. Moja koža je bila naslednji dan sijoča, nahranjena in res čisto drugačna kot prejšnji dan, saj imam zelo izsušeno kožo!. Definitivno izdelek meseca Aprila <3



AFRODITA MASLO ZA TELO


Tiste ki me spremljate od začetka verjetno veste da je Afrodita moja najljubša kozmetika za obraz in seveda sem od iste linije preizkusila tudi tisti omamni piling! Sedaj pa sem končno preizkusila še tole super maslo za telo. Tale kolekcija 100% spa je res vredna nakupa! Povsem sem navdušena, saj je čisto blago in iz super sestavin, zelo hranljivo, primeren za tiste z občutljivo kožo ( kot sem tudi sama ) in kar je najpomembneje da se ga dobiti po zelo ugodni ceni, sama sem ga dobila za samo 5 eur :). Super kajne?. Pri nas ga nisem še zasledila, sem pa prepričana da ga miller mora imeti.




Tole so moji top 3 izdelki meseca aprila, od najboljših losijonov do masla! Prepričana sem da je sigurno vsak izdelek za vsako. Sama obožujem masla bolj kot losijone, zato sem res bila navdušena in definitivno bom uporabljala še naprej :)) 

Sledi mi tudi na :
facebook : @sara's beautybook
instagram: @sarablewsom







ponedeljek, 30. marec 2015

E.L.F , NYX in L.A GIRL!

Verjetno se spomnite zadnje objavice paketka iz http://www.destinationpretty.si/ katerega sem prejela nedolgo nazaj? No sedaj sem končno vse preizkusila in tukaj Vam predstavljam moje mnenje in vtise o izdelkih :).


Znamko e.l.f poznam samo iz youtuba od raznoraznih makeup blogerk, seveda sem slišala same dobre stvari in bila kar precej razočarana nad tem, da se je ne da pri nas dobiti. Na kar sem pokukala na destination pretty, ter ugotovila da jo imajo! uaau presrečna sem bila res :). Prvi na vrsti so bili seveda čopiči. Kar 3 sem si prilastila in sicer : E.l.f blending eye čopič, essential eye crease in pa studio small tapered brush .


                                                                    SMALL TAPERED BRUSH


Tale čopič je primeren za senčenje z bronzerjem pod ličnicami in fiksiranju pudra pod očmi. Jaz sem preizkusila natanko tole ( fiksiranje ) in moram Vam povedati, da je tale čopič FENOMENALEN proti ostalim!. Vzame toliko pudra vase in ga v celoti nanese na želen del, torej pod oči, kar povzorči resnično fiksacijo ali prekrivnost podočnjakov. Do sedaj sem testirala in uporabljala raznorazne, vendar tega ne zamenjam za nobenega več!. Naj še povem da so ščetine tako mehke in primerne za umivanje z šamponom.


EYE CREASE IN BLENDING EYE ČOPIČ


Essential eye crease čopič(1) je primeren za senčenje oči v predelu pregiba veke in ustvarjanju smokey eyes tehnike. Tudi tale je izreeedno mehek in nanese celotno senčilo na oko, barve na njem pa skoraj ne ostane! Ja prav si prebrala, niti črne . Uaaaaauu kajne?
Blending čopič pa sem uporabila dodatno za zabrisovanje nanesenega in tudi ta me ni razočaral!

Cena je tudi ugodna od 2,95 eur do največ 5 eur pa nekaj! 



Naslednji na vrsti je bil NYX mat lipgloss. Za tale rdeč močan odtenek sem se odločila na podlagi ocen in mnenj ostalih blogerk,pa tudi ker sem želela enega v odtenku rdeče, saj so me ostali razočarali.


Odtenek je res prečudovit, a da obstojnosti sploh ne govorim. Nanesla sem ga za fora doma in z njim preživela celoten dan. Toliko se je vpil in ostal MAT vse do konca, da sem mislila da imam na ustnicah papir haha :P. Vendar res sem bila tudi tukaj pozitivno presenečena. Ko sem ga odstranila ( z res mučnim odstranjevanjem,saj je izjemno pigmentiran ), so mi ostanki ostali še naslednji dan. Definitivno eden mojih najljubših glosov in sigurno bom še kakšnega naročila.



L.A. GIRL PRO CONCEAL


Tukaj je še korektor znamke L.A girl in sicer imam ga v odtenku CLASSIC IVORY ( opazila sem da ga ni večn a zalogi, bo pa sigurno kmalu ). Želela sem preizkusiti korektor kateri bi lahko uporabila tudi za osvetljevanje obraza. Na sliki je izgledal zelo svetel, vendar ni zato ga žal nisem mogla za to uporabiti. Sama po sebi imam temne ( viola ) podočnjake in tale korektor mi jih je povsem prekril. Edini minus je embalaža, saj ga hitro zmanjka in res se moraš namučiti z stiskanjem da kaj '' prileze '' ven. Drugače pa priporočam za vse z temnimi podočnjaki :)


 Vse izdelke dobite --> TUKAJ <-- 

Nikar ne spreglej moje naslednje objavice o prehrani, vajah v fitnessu, ter vse do popolne postave :)