nedelja, 12. julij 2015

WHITE LACE UP HEELS / OUTFIT

živjo lepotičke! Kot obljubljeno sem za Vas pripravila novo outfit objavico in sicer z temi najlepšimi lace up petkami ! enostavno jih obožujem <3. Ne pozabi pa klikniti na povezavo, kjer jih lahko dobiš z še dodatnim popustom, ki sem ga jaz samo za Vas zrihtala :D










Seen on me :

- Crop top : Kikiriki
- Pencil skirt : Zara
- White lace up heels : Dodatno znižani modeli , tudi v črni barvi :
http://www.halens.si/akcija-moda-zenske-obutev-4504/sandale-541277

in

http://www.halens.si/akcija-moda-zenske-obutev-4504/sandale-533343

moj model je bil žal hitro razprodan , vendar so iste znižane v srebrni barvi :)




ponedeljek, 6. julij 2015

CATRICE ALL MAT - tekoči puder

Naslednji izdelek katerega sem testirala pretekli teden je iz področja makeupa. Želela sem malce spremeniti svoj tekoči puder, katerega enostavno obožujem in uporabljam že sigurno dobro leto je od Maybelline inifinmat. Vanj sem zares zaljubljena, saj je edini ki na mojem obrazu ni pustil sledi, tudi če se zbriše z obraza ob potenju ipd. ne pusti sledi in kar mi je najbolj všeč je prekrivnost!.

No  Catrice all mat puder sem prvič videla nedavno v enem youtube videu in se mi je zdel cenovno ugoden, ter po videnem zelo super zato je pristal tudi v mojih rokah. In tukaj je končna ocena.


CATRICE - ALL MAT 




Kot veste sem si najprej kupila puder v odtenku 020 in kot ste nekatere pisale, je res bil tudi zame pretemen, zato sem se odločila za odtenek svetlejši ( ni najsvetlejši ). Lahko izbirate med odtenki od 010 - 030.


NANOS : zelo lepo se nanese, še lažje razmaže, vendar se hitro vpija tako da je treba res pohiteti in dobro razmazati
OBSTOJNOST : zelo obstojen na obrazu, tudi ob znojenju, res mi je zdržal od jutra do večera.
PREKRIVNOST : čisto vse je prekrilo na obrazu, tako da se ni kaj za bat :P
BARVA: no tukaj, pa so zopet nastale težave. Ne vem ali je razlog, da so vsi pudri narejeni na oranžen ten ali pa pač je moja koža presvetla. Namreč zopet se mi je zgodilo da je bila tudi 015 malce pretemna ( tudi ko sem čez dala bel matirni puder ), je odstopalo od vratu in sicer vleklo na oranžno. S tem sem bila zelo razočarana, saj so me vse ostale zgoraj naštete stvari zelo pozitivno presenetile in navdušile.
CENA: cenovno je zelo ugoden.


Poskusila bom še z matirnim pudrom iz iste kolekcije, morda se bo s  tem barva na obrazu le spremenila, če pa ne bom ostala pri Maybellinovi podlagi.








petek, 3. julij 2015

COPPERTONE - olje za porjavitev

Hej :) Ker ravno dopustujem in nam vreme očitno ni toliko naklonjeno, sem s seboj vzela eno super zadevico katera mi je pripomogla k hitri in enakomerni porjavitvi. Te zanima podrobneje? Preveri spodaj o čem govorim in kako deluje :)

COPPERTONE


Z znamko coppertone sem se srečala pred natanko 4 leti, ko sem ga kupila ravno iz istega namena kot pišem sedaj. Ko sem bila majhna, torej v otroštvu smo bili tudi s starši pogosto na plaži, lahko rečem pogosteje kot sedaj, pa vendar .. :P Je bila moja polt zelo temna, bila sem čokoladno rjave barve takoj, ko sem se pojavila na soncu. Z leti se je to zmanjševalo in postala sem bolj bela. Sprva je bilo to zaradi težav z železom, kateri mi je padel že v 7 razredu Osnovne šole, ampak sem kasneje to uredila in se stanje ni izboljšalo, zato sem se sprijaznila z dejstvom da bom pač bolj bela.

Olje sem kupila kot omenjeno pred 4imi leti v Millerju z istim okusom ( kokos ) mmm omamno diši, jaz sem resnično '' mahnjena '' na zadeve s kokosom, zato sem si ga tudi izbrala. Takrat je imel zaščito in sicer 2 če se ne motim. 

Za ponoven nakup sem se odločila pred 2 leti, vendar sem ga zelo težko našla, saj se je embalaža spremenila, ter tudi sedaj zaščite nima.




Ker sem zelo bela kot to že veste, sem najprej začela tako da sem si nanesla kremo z zaščitnim faktorjem 15 ( katerokoli ), sama imam najraje, če je v razpršilu saj se te enakomerno razporedi po telesu. Nato sem si nanesla olje in ga enakomerno razmazala in bila 10 minut s sprednjim delom na soncu, ter 10 minut zadaj. Nato sem šla v vodo, ter ponovila postopek.

POMEMBNO! ko začutite pekoč učinek ali kakršnokoli srbečico je potrebno takoj prenehati z uporabo olja, ter se umakniti v senco ( za tiste bolj bele ). 
Za bolj pogumne pa : lahko si nanesete samo olje, vendar ne priporočam.
Na koncu Vam bom še slikovno pokazala mojo polt pred uporabo, ter po uporabi :)


   
PRED UPORABO                                                         PO UPORABI ( 2 DNI )


Upam da je vsaj malo razlike vidno, na desni sliki sem zmanjšala svetlobo samo za 4% , da se vidi razlika saj ni prava svetloba. Ponavljam to je po samo 2 dneh sončenja in rezultat je že delno viden. Jaz že komaj čakam nadaljno uporabo, da vidim ali mi bo končno uspelo '' zagoreti '' :)





en sončen pozdravček