ponedeljek, 6. julij 2015

CATRICE ALL MAT - tekoči puder

Naslednji izdelek katerega sem testirala pretekli teden je iz področja makeupa. Želela sem malce spremeniti svoj tekoči puder, katerega enostavno obožujem in uporabljam že sigurno dobro leto je od Maybelline inifinmat. Vanj sem zares zaljubljena, saj je edini ki na mojem obrazu ni pustil sledi, tudi če se zbriše z obraza ob potenju ipd. ne pusti sledi in kar mi je najbolj všeč je prekrivnost!.

No  Catrice all mat puder sem prvič videla nedavno v enem youtube videu in se mi je zdel cenovno ugoden, ter po videnem zelo super zato je pristal tudi v mojih rokah. In tukaj je končna ocena.


CATRICE - ALL MAT 




Kot veste sem si najprej kupila puder v odtenku 020 in kot ste nekatere pisale, je res bil tudi zame pretemen, zato sem se odločila za odtenek svetlejši ( ni najsvetlejši ). Lahko izbirate med odtenki od 010 - 030.


NANOS : zelo lepo se nanese, še lažje razmaže, vendar se hitro vpija tako da je treba res pohiteti in dobro razmazati
OBSTOJNOST : zelo obstojen na obrazu, tudi ob znojenju, res mi je zdržal od jutra do večera.
PREKRIVNOST : čisto vse je prekrilo na obrazu, tako da se ni kaj za bat :P
BARVA: no tukaj, pa so zopet nastale težave. Ne vem ali je razlog, da so vsi pudri narejeni na oranžen ten ali pa pač je moja koža presvetla. Namreč zopet se mi je zgodilo da je bila tudi 015 malce pretemna ( tudi ko sem čez dala bel matirni puder ), je odstopalo od vratu in sicer vleklo na oranžno. S tem sem bila zelo razočarana, saj so me vse ostale zgoraj naštete stvari zelo pozitivno presenetile in navdušile.
CENA: cenovno je zelo ugoden.


Poskusila bom še z matirnim pudrom iz iste kolekcije, morda se bo s  tem barva na obrazu le spremenila, če pa ne bom ostala pri Maybellinovi podlagi.








petek, 3. julij 2015

COPPERTONE - olje za porjavitev

Hej :) Ker ravno dopustujem in nam vreme očitno ni toliko naklonjeno, sem s seboj vzela eno super zadevico katera mi je pripomogla k hitri in enakomerni porjavitvi. Te zanima podrobneje? Preveri spodaj o čem govorim in kako deluje :)

COPPERTONE


Z znamko coppertone sem se srečala pred natanko 4 leti, ko sem ga kupila ravno iz istega namena kot pišem sedaj. Ko sem bila majhna, torej v otroštvu smo bili tudi s starši pogosto na plaži, lahko rečem pogosteje kot sedaj, pa vendar .. :P Je bila moja polt zelo temna, bila sem čokoladno rjave barve takoj, ko sem se pojavila na soncu. Z leti se je to zmanjševalo in postala sem bolj bela. Sprva je bilo to zaradi težav z železom, kateri mi je padel že v 7 razredu Osnovne šole, ampak sem kasneje to uredila in se stanje ni izboljšalo, zato sem se sprijaznila z dejstvom da bom pač bolj bela.

Olje sem kupila kot omenjeno pred 4imi leti v Millerju z istim okusom ( kokos ) mmm omamno diši, jaz sem resnično '' mahnjena '' na zadeve s kokosom, zato sem si ga tudi izbrala. Takrat je imel zaščito in sicer 2 če se ne motim. 

Za ponoven nakup sem se odločila pred 2 leti, vendar sem ga zelo težko našla, saj se je embalaža spremenila, ter tudi sedaj zaščite nima.




Ker sem zelo bela kot to že veste, sem najprej začela tako da sem si nanesla kremo z zaščitnim faktorjem 15 ( katerokoli ), sama imam najraje, če je v razpršilu saj se te enakomerno razporedi po telesu. Nato sem si nanesla olje in ga enakomerno razmazala in bila 10 minut s sprednjim delom na soncu, ter 10 minut zadaj. Nato sem šla v vodo, ter ponovila postopek.

POMEMBNO! ko začutite pekoč učinek ali kakršnokoli srbečico je potrebno takoj prenehati z uporabo olja, ter se umakniti v senco ( za tiste bolj bele ). 
Za bolj pogumne pa : lahko si nanesete samo olje, vendar ne priporočam.
Na koncu Vam bom še slikovno pokazala mojo polt pred uporabo, ter po uporabi :)


   
PRED UPORABO                                                         PO UPORABI ( 2 DNI )


Upam da je vsaj malo razlike vidno, na desni sliki sem zmanjšala svetlobo samo za 4% , da se vidi razlika saj ni prava svetloba. Ponavljam to je po samo 2 dneh sončenja in rezultat je že delno viden. Jaz že komaj čakam nadaljno uporabo, da vidim ali mi bo končno uspelo '' zagoreti '' :)





en sončen pozdravček 




nedelja, 28. junij 2015

JUNE 2015 FAVORITES

Zopet en lep pozdravček vsem mojim damicam :D Tokrat me reeees ni bilo dosti časa in zato sem za Vas ta mesec izbirala moje najboljše junijske izdelke/ stvari , katere so po mojem mnenju res najboljše. Pa začnimo s prvim izdelkom :) 


1. MAC TEKOČA PODLAGA - SPF 15
Prvi izdelek je Mac tekoči puder z zaščito spf 15 , ter najsvetlejši odtenek , vendar žal iz embalaže ne razberem odtenka, lahko samo povem da čisto najsvetlejši, saj sem sama zelo bela. Je limited edition, tako da mislim da se ga zelo redko dobi - če katero zanima kupila sem ga v MACu v Trstu.

Na moji koži se je odlično obnesel, tudi dolgo je zdržal ( je vodoodporen ), vendar ko se ga nanaša se zelo hitro vpija, zato ga je potrebno hitro nanesti in dobro razmazati.





2.  BIO MILO - CLICK2CHIC

Naslednji izdelek je tole bio milo, katerega sem prejela na click2chic, kot nekatere že veste iz prejšnjih objavic sem želela testirati naravno, zato sem se zelo razveselila tega izdelka :D. Milo je zelo priročno, dišeče, se malo peni, ter zame najpomembnejše da je BIO ! :D


3. BELE LACE UP PETKE

No tole pa ni izdelek ampak je meni najljubša stvar ki sem si jo kadarkoli kupila . Jooj tako sem srečna, saj sem jih iskala že dosti časa in res so me navdušile! Kupila sem jih na spletni strani http://www.halens.si/ , kjer imajo znižanje do 60% !. 
Sprva serm bila skeptična, saj so me nakupi preko spletnih strani dosti krat razočarali, glede materiala ali pa mogoče prevelikih/premajhnih številk.
Tokrat se je vse ujemalo kot je treba!! Zame so PERFEKTNE <3 Vredno nakupa!

P.s bom naredila tudi posebno outfit objavico, zato ne spreglej ! ;*




4. FARMONA - TUTTI FRUTTI PILING ZA TELO

En super izdelek za vse ljubiteljice pilingov za telo sem odkrila v tem mesecu in sicer kar od FARMONE, bil je zadnji, vendar lahko najdeš tega in ostale na
Piling je omamen ! Narejen je iz breskev, naravnega sladkorja, manga, ananasa in samih dobrih stvari. Je srednje grob, lahko pa tudi nežen odvisno kako močno si ga vmasirate. Jaz ga enostavno obožujem in je definitivno top od vseh izdelkov tega meseca ! :D




5. KOLEKCIJA ELVIVE

O zadnjih izdelkih sem podrobneje pisala v objavi kako negujem svoje lase, vendar se je moja kolekcija te znamke pred kratkim povečala. Kupila sem si še masko, ter elixir za lase. No od celotne kolekcije so me navdušili samo ti trije :) Šampon, balzam, ter maska. Elixir zame ni imel učinka, lase mi je samo zmastil.
- Tale kolekcija je primerna za suhe, ter uničene lase