sobota, 31. oktober 2015

OCENA: Essence bronze paletka

Essence ALL ABOUT je nova kolekcija senčil za oči, v kateri vsaka paleta ponuja 6 različnih barv. Kolekcija predstavlja palete : bronze , nudes , roses, greys in vintage ( čeprav mislim da sem zasledila tudi smokey ). Vse od svetlih do srednje temnih, ter zelo temnih barv, v kombinaciji sijočih, metalik ter mat efektov.

Pa začnimo pri prvi paletki in sicer BRONZE


Tole najbolj ''nežno'' paletko sem si izbrala iz razloga, ker doma nimam skoraj nobene ki bi predstavljala dnevni makeup oz. nežne barve. Obožujem večerni makeup ( smokey ), zato moje paletke doma temljijo na ravno takih barvah.
Pri njej me je najbolj navdušila pigmentiranost, zaradi katere sem bila sprva za nakup zelo skeptična, vendar že po samem testerju sem bila navdušena. 


Samo poglejte si tele barve, predvsem tiste z bleščicami so res dobro pigmentirane in opazne!. Že komaj čakam da ustvarim look z tole paletko in seveda delim z Vami.

Cena paletk je zelo nizka okrog 4 € in jo definitivno priporočam vsem :)







nedelja, 4. oktober 2015

Ocena: Adria spa piling in suho olje

Približno en mesec nazaj sem prejela paketek od Adria Spa Slovenija, nekaj čisto novega na tržišču, predvsem pa naravnega. Ker nisem bila zadovoljna ( kot ste razbrale iz ocene ), smo se zmenili, da mi bodo poslali nekaj drugega. No tokrat sem se odločila za meni bolj poznan vonj ( limona ) in sicer za piling in suho olje.


SLADKORNI PILING ZA TELO Z LIMONO



Kot lahko razberete že iz zgornjega opisa je tole sladkorni piling ( z grobimi zrnci ) in dodatkom limone. Sama obožujem sladkorne pilinge za telo, zato sem se še najbolj razveselila prav tega. Uporabljam ga približno 2x na teden, saj zaradi grobih delcev ob večkratni uporabi lahko kožo poškoduje. Namenjen je kot ostali odstranjevanju odmrlih delcev kože, glajenju kože, predvsem pa čiščenju. Zaradi izvlečkov limone je namenjen tudi izločanju toksinov iz telesa. Super zadevica:)


ADRIA SUHO OLJE


Tole suho olje pa me je očaralo že na prvi pogled. Tako izgled kot vonj je resnično zelo dober. Uporabljaš ga lahko za telo, lase, obraz,.. Skratka celotno telo. Jaz sem ga uporabljala na laseh, saj so moje konice od poletja malce izsušene in ga zato na tak način testirala. Morda boste nekatere mislile da je premastno za uporabo na laseh, vendar jaz sem bila presenečena. Lasje so bili NEMASTNI , gladki vse do ponovnega pranja! Resnično sem osupla, nad samo sestavo saj resnično ni tako mastno kot so naprimer ostala olja za masažo. Nato sem ga nanesla na dekolte in sicer morala sem kar večkrat nanesti da sem dosegla določeno količino, ter nato razmazala.







Seveda je očitno stvar okusa in želj, prejšnji paketek je vseboval skoraj vse na bazi aloe vere in me nikakor niso prepričali tako sam vonj kot uporaba. Tole pa nemorem nehati hvaliti. Priporočam vsem :) . Vse izdelke lahko dobite na njihovi spletni strani :






sreda, 23. september 2015

CAUDALIE BARVNA KREMA

Živjo damice :) Po dolgem času končno ena objavica. Namreč v zadnjem mesecu se mi je res veliko dogajalo, imela sem zelo veliko obveznosti, ki se niso še niti končale, ampak si bom sedaj ponovno vzela čas za blogec <3

Danes bi Vam rada predstavila nekaj čisto novega na slovenskem tržišču in to ravno na področju obarvanih krem. Caudalie je naravna linija za nego obraza in telesa, izdelki pa temeljijo na izvlečkih vinske trte. Niso testirani na živalih - kar mi ogromno pomeni, saj je dan danes vsa kozmetika testirana ravno na živalih, izdelki prav tako ne vsebujejo parabenov, ftalatov in sestavin živalskega izvora. Že sam opis me je prepričal v nakup!




Kremo sem prvič testirala v poletnem času z testerjem in sem bila tako navdušena da sem si jo morala nabaviti. Že po sliki vidite da je embalaža zelo kvalitetna in lepo narejena ( iz stekla ), obenem pa ima tudi priročno pumpico za nanašanje.
Je rjavkasto zlatega tona in primerna za vsako polt. Po nanašanju na telo,počakamo 60 sekund da se vpije ( jaz sem počakala 10 min ) in se nato lahko oblečemo.
Če smo nekje slabo razmazali, se kremo lahko takoj spere z vodo in ponovno nanese.


Tukaj je še moj rezultat. Resnično navdušenaa ! Nikjer nobenih madežev oz. sledi slabega nanosa, krema je izredno hidratantna in zelo dobro diši. Barva pa je ravno takšna kot sem jo sama želela imeti celo poletje, no vsaj pozimi ne bom bela :P .
Naj povem še da na njej piše da je za noge, vendar jo jaz uporabljam po celem telesu, razen na obrazu seveda :)!

Barva je ob nanosu zelo temno čokoladne barve, vendar naj Vas nikar ne skrbi, saj ko se razmaže pride točno takšna kot na zgornji sliki - lepo zagorela.




Za ostale izdelke in nakup znamke caudalie lahko pokukate na njihovo prenovljeno spletno stran : http://vivaderm.si/

Pozabila sem še omeniti da sem si kremo naročila preko VIVADERM-a , in tole je njihova uradna stran tudi na facebooku, kjer jih lahko spremljate :
pod VivaDerm