nedelja, 9. avgust 2015

POSH medaljon

Živjo damice, kot veste sem nedavno prejela paketek presenečenja od znamke POSH. Kaj točno se skriva v škatlici boste izvedele v današnji objavici.

Na kratko o sami znamki POSH, ter kaj to sploh je, za vse tiste ki jo še ne poznate.

Kot pravi Hana ( oblikovalka znamke posh, ter prav tako samega nakita) , je POSH nastal leta 2014, z namenom da bi ustvarili modno, kvalitetno blagovno znamko - to je nakit z zgodbo. Gre se namreč za medaljon, v katerega vstaviš čarme in ploščice, ki imajo zate nek pomen in predstavljajo tebe, tvojo življenjsko zgodbo, hobije,... Izbiraš lahko med razno raznimi čarmi ( od sreče, živali ,.. pa vse do vere ipd. ).


Medaljon je poseben po tem, da ko ga enkrat sestaviš in zapreš, ni dokončno zaprt ampak se lahko njegova vsebina kadarkoli dopolnjuje/ spreminja. Zato jim pravi Hana tudi živi medaljoni.





Sedaj pa k moji škatlici. Kaj natanko sem si sestavila? No ker sem dobila priložnost sodelovati z čudovito znamko in ker mi malenkosti pomenijo veliko, sem sestavila medaljon za eno najbolj čudovitih oseb na tem svetu, ki mi pomenijo največ. Mojo mami <3. Želela sem ga podariti njej v namen, da ve da bo najboljša mami za zmeraj, ter da jo bom vedno spremljala tudi če nebom vedno ob njej!




Moj medaljon vsebuje :

- Medaljon srce z kristali,
- Črke : B, E , S ,T
- čarm MOM v srčku
- čarm angelska krila : kot znak duha, ter sreče


Zraven je dobila še posebno posvetilo.



In danes ga je že ponosno nosila :)





Rada bi se zahvalila ekipi POSH, za prečudovit medaljon, tudi v maminem imenu.


Svoj medaljon si lahko sestaviš  ->  TUKAJ <- !

                Vtipkaj še kodo za popust : SBB10




petek, 7. avgust 2015

OCENA: ZNAMKA PHYTO

Najprej nekaj na kratko o znamki, ter o tem kaj nudijo :

'' Phyto nudi celostno linijo izdelkov za nego las in lasišča. Razvili so specializirano linijo za nego las, tako da lahko vsak posameznik najde izdelek za nego in ohranitev zdravega izgleda las. Za ohranitev zdravja in lepote vaših las Phyto črpa najučinkovitejše aktivne sestavine iz rastlinskega sveta. Izdelki so revolucionarni na področju specifične in profesionalne nege. Svojim potrošnikom nudijo kvalitetne rešitve ter naravne izdelke za vsak tip, stanje in problem las in lasišča. ''

So primerni tudi za salone, torej kot salonski izdelki, saj omogčajo vrhunske rezultate in kvaliteto katero vedno želimo doseči pri obisku frizerja.

Za sodelovanje z njimi, sem se odločila predvsem na podlagi tega, saj rada negujem svoje lase in se jim posvečam maksimalno, saj so suhi,tanki pa od barvanja uničeni. Ker rada preizkušam nove kozmetične izdelke, so mi ponudili par testerčkov da se sama prepričam o njihovi kakovosti. In tukaj je ocena :




1. Phytobaume balzam za barvane lase 


Tale balzamček, sem preizkusila 2x. Kot sem opazila po napisu na embalaži je primeren tudi za beljene lase, torej zelo zelo svetle. Ima izjemno dober vonj, je pa bolj belo oranžne barve. Po nanosu z njim nisem imela nobenih težav, le ko sem si lase posušila sem imela zelo suhe lase, bolj kot prej.


2. PHYTOKERATINE repairing shampoo

Šampon je podoben kot balzam, izredno hiter in super nanos, super se peni, res nisem imela problemov z njim. Enako primeren za vse lase, tudi beljene.
Šampon za obnavljanje oslabljenih in poškodovanih las. Ne vsebuje sulfatov. Phytokeratine s svojimi sestavinami nežno čisti in ščiti občutljive lase, ki so posledično bolj močni in imajo lepši sijaj. Vsebuje inovativen Kerato-filler, ki obnavlja strukturo oslabljenih in poškodovanih las ter jim daje moč in sijaj. 



3. PHYTOCITRUS color protect mask

No tale izdelek pa resnično priporočam vsem, ki se borite z suhimi,ter barvanimi lasmi. Izjemen rezultat sem imela že po prvi uporabi. Lasje so bili kot novi, mehki, voljni, skratka resnično kot prerojeni. Maska je definitivno vredna nakupa ! :) 
Phytocitrus maska je bogata regenerirajoča z karitejevim maslom in ekstraktom grenivke, ki globoko hranita vsak las posebej ter okrepita barvo in povečata tonus kodrov. 




Menim da so vsi izdelki resnično dobri, predvsem teli za svetle lase ( kot so moji ), najdete pa izdelke tudi za npr. mastne lase, proti izpadanju, zelo veliko različnih vrst. 
Vse izdelke lahko najdete na povezavi spodaj :


Preveri ne bo ti žal ;)









sreda, 22. julij 2015

OCENA: Afroditina marmelada

Juhu pa jo končno imam ! Najbolj priljubljeno marmeladico za hitro porjavitev, po doberm tednu iskanja sem jo le dobila :D tukaj je še moja ocena <3


       AFRODITA MARMELADA


Najprej nekaj na kratko o sami Afroditi.

- Kozmetika Afrodita prihaja iz Slovenije, ustanovila jo je gospa Danica Zorin Milojšek, podjetnica, ki je v Rogaški Slatini odprla svoj kozmetični salon na samem zdraviliškem kraju z naravnimi vrelci, od kod izvira tudi Donat. Sama sem jo v srednji šoli tudi obiskala in moram povedati da je podjetje res prečudovito! Kozmetika Afrodita nudi kozmetične izdelke za celotno telo, obraz ipd, kot tudi nege telesa, obraza ipd.

Sedaj pa k bistvu. 



Za tole Afroditino marmelado sem prvič slišala in videla pri drugih blogerkah. Sprva sem bila skeptična glede nakupa, saj je tudi od kože odvisno kako in koliko boš porjavel. Ko so punce preizkušale, sem brala zelo slabe ocene. Nekatere so se zgražale da so kljub zaščiti pod marmelado bile krvavo opečene. Skratka bilo je več negativnih kot pozitivnih komentarjev, nato pa po dolgem razmišljanju sem se le odločila za nakup. Seveda prepozno. Nikjer je nisem mogla najti, preiskala sem celotno obalo, vse trgovske centre kot tudi drogerije pa NIČ!. 

Nato sem jo našla na internetu na uradni strani od kozmetike Afrodite, vendar je poštnina 3,80 € in dejansko se jo preplača, kot da bi kupila 2 izdelka ne pa samo enega. In po dolgem iskanju sem jo dobila :D


V osnovi se marmelada uporablja samo za hitro zagorelost. Vendar nima nobene UV zaščite, zato je priporočena uporaba pred njo z zaščitnim faktorjem ob močnih urah sončenja, ob poznih ( torej po 18h ) pa se lahko uporabi brez. Sestavine so večinoma naravne, kar lahko potrdim iz znanja kozmetične šole, dodanih je nekaj emulgatorjev za vlaženje kože, ter seveda malce kemije vendar ni potrebe za razburjanje, saj so proti zadnjem mestu kar pomeni da jih je zelo malo! :D.
Vonj je res omamen! Nekako mi daje po sladkornem pilingu, zato sklepam ker je zmanjkalo embalaž so morda uporabili embalažo od pilinga, pa nič za to saj je še vedno slastno :P.

In sedaj kar Vas najbolj zanima je to ali učinkuje? Moja polt je zelo bela in zato sem se sončila samo 20 minut in sem uporabila samo marmelado, brez faktorja spodaj. Po 20 minutah sem se stuširala in počakala 1 uro. Bila sem ŠOKIRANA. Ampak v dobrem smislu :D, dobila sem zelo lep rjavi sloj  in bila sem brez opeklin! Nato sem želela sončenje ponoviti ravno danes, vendar imamo na obali 40 stopinj in je nevzdržno biti zunaj, prav tako tudi notri.

Z rezultati oz. objavo pred in po sončenju, se vam bom javila na facebook blogu. Ne spreglej pa nagradne igre v kateri podarjam ravno to marmelado ! :D










Marmelado pa prodajajo v Tuš drogerijah , Millerju, Dmu , Merkator centrih, Sparu , Jagerju ipd. Vendar so zaloge omejene zato je treba pohiteti.