nedelja, 28. junij 2015

JUNE 2015 FAVORITES

Zopet en lep pozdravček vsem mojim damicam :D Tokrat me reeees ni bilo dosti časa in zato sem za Vas ta mesec izbirala moje najboljše junijske izdelke/ stvari , katere so po mojem mnenju res najboljše. Pa začnimo s prvim izdelkom :) 


1. MAC TEKOČA PODLAGA - SPF 15
Prvi izdelek je Mac tekoči puder z zaščito spf 15 , ter najsvetlejši odtenek , vendar žal iz embalaže ne razberem odtenka, lahko samo povem da čisto najsvetlejši, saj sem sama zelo bela. Je limited edition, tako da mislim da se ga zelo redko dobi - če katero zanima kupila sem ga v MACu v Trstu.

Na moji koži se je odlično obnesel, tudi dolgo je zdržal ( je vodoodporen ), vendar ko se ga nanaša se zelo hitro vpija, zato ga je potrebno hitro nanesti in dobro razmazati.





2.  BIO MILO - CLICK2CHIC

Naslednji izdelek je tole bio milo, katerega sem prejela na click2chic, kot nekatere že veste iz prejšnjih objavic sem želela testirati naravno, zato sem se zelo razveselila tega izdelka :D. Milo je zelo priročno, dišeče, se malo peni, ter zame najpomembnejše da je BIO ! :D


3. BELE LACE UP PETKE

No tole pa ni izdelek ampak je meni najljubša stvar ki sem si jo kadarkoli kupila . Jooj tako sem srečna, saj sem jih iskala že dosti časa in res so me navdušile! Kupila sem jih na spletni strani http://www.halens.si/ , kjer imajo znižanje do 60% !. 
Sprva serm bila skeptična, saj so me nakupi preko spletnih strani dosti krat razočarali, glede materiala ali pa mogoče prevelikih/premajhnih številk.
Tokrat se je vse ujemalo kot je treba!! Zame so PERFEKTNE <3 Vredno nakupa!

P.s bom naredila tudi posebno outfit objavico, zato ne spreglej ! ;*




4. FARMONA - TUTTI FRUTTI PILING ZA TELO

En super izdelek za vse ljubiteljice pilingov za telo sem odkrila v tem mesecu in sicer kar od FARMONE, bil je zadnji, vendar lahko najdeš tega in ostale na
Piling je omamen ! Narejen je iz breskev, naravnega sladkorja, manga, ananasa in samih dobrih stvari. Je srednje grob, lahko pa tudi nežen odvisno kako močno si ga vmasirate. Jaz ga enostavno obožujem in je definitivno top od vseh izdelkov tega meseca ! :D




5. KOLEKCIJA ELVIVE

O zadnjih izdelkih sem podrobneje pisala v objavi kako negujem svoje lase, vendar se je moja kolekcija te znamke pred kratkim povečala. Kupila sem si še masko, ter elixir za lase. No od celotne kolekcije so me navdušili samo ti trije :) Šampon, balzam, ter maska. Elixir zame ni imel učinka, lase mi je samo zmastil.
- Tale kolekcija je primerna za suhe, ter uničene lase












sobota, 16. maj 2015

L'oreal Paris NEW collection

Živjo punce! Kot ste verjetno že zasledile na mojem facebook blogu, sem si nabavila nekaj iz nove kolekcije kozmetike L'oreal. Gre za čisto nove kremne, ter senčke v prahu , novi umetni nohtki ki so podobni tistim že znanim samolepljivim, ter maskara wing. Si morda že kaj preizkusila, če še nisi pa definitivno preberi tole objavico, morda te zamika k nakupu.


L'OREAL PARIS - PALETTE NUDE 2


La palette nude 2 , je nadaljevanje paletke 1 , če se jo spomnite je čisto majhna z samo parimi senčkami, ki so prišle samo v test in očitno se je res obneslo. Sedaj so paletko močnoooo povečali in dodali vse odtenke. Ja paletka je iz kremnih senčil, kar mi je res zelo všeč, so pa tudi zelo zelo obstojne barve. V njej najdeš čisto vse kar je primerno za dnevni makeup ! :D

cena : 12 €


L'OREAL WINGS MASKARA


Tale izdelek ste sigurno že večkrat zasledile, vendar naj povem da je tudi ta izdelek čisto prenovljen. Maskara je narejena iz 2 stranskih ščetin za povečanje volumna. Ena stran je manjša in je za sp. trepalnice, druga stran pa malce večja in z večji razporkom za zg. trepalnice. Sama po podaljševanju trepalnic imam zelo zelo malo svojih in nobena maskara mi jih ne reši kot tale!. Definitivno priporočam vsaki z podobno izkušnjo !

cena : 8,90 € ( znižana )


L'OREAL PARIS COLOUR RICHE PRESS ON NAILS


No zadnji izdelek pa je res čisto novi na tržišču pri Lorealu. No sprva sem mislila uau končno nekaj bolj ugodnega od navadnih press on nailsov, in zato kupila par paketkov, pa vendar ... No res nisem razumela zakaj je toliko presledkov med designom oz. vzorcem!?!? Prvo sem pomislila da sem kaj narobe naredila pri lepljenju pa vendar se je izkazalo da ne. Tile so me razočarali pri samem izdelku kot je vzorec in tile '' prostorčki '' , ostali paketki od French manikure pa ne in so čisto isti kot vsi ostali press on nails :D !

cena : 3 €






facebook : Sara's beautybook
instagram : sarablewsom



torek, 5. maj 2015

TOP 3 Masla za telo

Uh koliko časa je minilo od moje zadnje blog objavice. Kot že veste sem zelooo zaposlena in trenutno živim v tujini kjer tudi delam in naj Vam povem da žal nimam niti interneta kot tudi televizije. Ja prav ste prebrale, res se počutim kot odrezana od sveta. Seveda imam vklopljene podatke od naročnine vendar mi ne dela hitro tako da je grozno ! Ampak bomo preživeli. V tem času odkar sem v tujini sem preizkusila super masla za telo in danes Vam jih bom predstavila.

Prepričana sem da ste že verjetno slišale za njih, če pa še nisi, definitivno preberi to objavico in si jih čimprej nabavi saj te bodo prepričali kot so mene ! :D


ZIAJA



Prvi izdelek katerega sem testirala je Ziaja coccobutter creamy shower soap. Ker se nahajam na Hrvaškem, naj Vam povem da imajo v drogerijah res ogromno in boljšo izbiro ličil in vsega. Najdeš kozmetike kot so wet'n wild , kiko , pupa , farmasi, ter večino kar se pri nas dobi samo na internetu!. No sama tale 2 losijončka pri nas sploh nisem zasledila zato sem se odločila preizkusiti na podlagi vonja in sestavin.



No tale creamy shower soap je zelo omamnega vonja, pod tušem se malo peni, skoraj ne. Jaz sem si ga nanesla in si nato umila lase, nato pa sprala z telesa. Koža je bila omamno dišeča in nahranjena. Seveda po pričakovanjih.

Nato sem si nanesla Ziaja natural argan oil ( losijon ), kateri je mlečno bele barve, zelo hranljiv in tudi prijetnega vonja. Moja koža je bila naslednji dan sijoča, nahranjena in res čisto drugačna kot prejšnji dan, saj imam zelo izsušeno kožo!. Definitivno izdelek meseca Aprila <3



AFRODITA MASLO ZA TELO


Tiste ki me spremljate od začetka verjetno veste da je Afrodita moja najljubša kozmetika za obraz in seveda sem od iste linije preizkusila tudi tisti omamni piling! Sedaj pa sem končno preizkusila še tole super maslo za telo. Tale kolekcija 100% spa je res vredna nakupa! Povsem sem navdušena, saj je čisto blago in iz super sestavin, zelo hranljivo, primeren za tiste z občutljivo kožo ( kot sem tudi sama ) in kar je najpomembneje da se ga dobiti po zelo ugodni ceni, sama sem ga dobila za samo 5 eur :). Super kajne?. Pri nas ga nisem še zasledila, sem pa prepričana da ga miller mora imeti.




Tole so moji top 3 izdelki meseca aprila, od najboljših losijonov do masla! Prepričana sem da je sigurno vsak izdelek za vsako. Sama obožujem masla bolj kot losijone, zato sem res bila navdušena in definitivno bom uporabljala še naprej :)) 

Sledi mi tudi na :
facebook : @sara's beautybook
instagram: @sarablewsom