ponedeljek, 21. november 2016

OCENA: Isadora high performance tekoča podlaga

V času zimskih mrzlih dni, se naša koža še dodatno hitreje izsuši, je bolj občutljiva na vremenske razmere, ki so v ozračju in ravno zaradi tega jo moramo še dodatno zaščititi. Ni dovolj samo vlažilna/hranilna krema, ter nega obraza, vendar ima pomembno vlogo tudi izbira podlage.

Poleti nosimo lahke podlage, BB kreme, sedaj je pa čas za malce bolj prekrivnejše oz. ''težje'' podlage, katere bodo našo kožo dobro zaščitile.

Rada bi Vam predstavila enega izmed TOP podlag, ki so primerne za pozimi, prav tako je obstojna cel dan in kar je najboljše, primerna je za vse tipe kož.


ISADORA TEKOČA PODLAGA




Podlaga je izredno lahka za nanos, vsak odtenek je primeren za različen tip kože in zagotovi res dober obstojen finish na koži in kar je najpomembneje ima naraven izgled. Prav tako ima tudi SPF, kar je zaščitni faktor in sicer 12.
Pri mastni koži, je nekomedogen in se res ne sveti, ter ne pusti tistega zapečenega izgleda ali pa sledi po obrazu. Lahko rečem, da se ga definitivno da uporabiti kot samostojnega, brez pudra v prahu.

Embalaža je steklena s pumpico in pokrovčkom. Prav zato mi je bila še posebno všeč, saj omogoča natančno doziranje in ne tisto zlivanje, tako da ga lahko imamo za dlje časa. 
Vsebina je nekje 30ml in zadošča za približno 3 mesece redne uporabe, neredne pa, še po podatkih drugih ocen uporabnic do enega leta.
Cena : Spada v nekje srednji razred, okoli 20€ ( v Mullerju).
Moj odtenek : 00, diamond beige

Prilagam še slikco odtenkov, med katerimi lahko izbirate. Zagotovo boste našle primernega za Vas, definitivno ga priporočam, še posebej tistim z mastno kožo.



Katero podlago pa najraje ti uporabljaš za pozimi ?



sreda, 21. september 2016

OCENA: GOLDEN ROSE GEL EYELINER

Živjo punce, 

res je minilo kar nekaj časa od moje zadnje objavice, vendar sem si čez poletje vzela daljši premor in se sedaj vračam nazaj k objavicam, ter seveda se bom bol posvetila blogu. Današnjemu dnevu bi posvetila prav posebno objavico in sicer oceni novega gel eyelinerja, znamke golden rose. Seveda sem o znamki, ter njihovih že govorila, ter dala kar nekaj ocen ki si jih lahko prebrskate po mojem blogu, vem pa tudi da to znamko vse poznate, zato nebom zopet začela klasičen uvod o predstavitvi. Pa začnimo z oceno!

GOLDEN ROSE GEL EYELINER


Eyeliner se nahaja v stekleni posodici z pokrovčkom, pod katerim se skriva majhen čopič, za lažji nanos, ter če seveda svojega sama nimaš. Res da ima majhne ščetkice, vendar je zelo uporabna in omogoča popoln nanos.






Formula samega eyelinerja je gosta in izredno pigmentirana. Omogoča res lahek nanos, prav tako tudi odstranitev. Ker je tako pigmentiran, boste seveda vprašale ali se razmaže? Naj takoj poudarim, da se res ne razmaže in prav tako ni potrebno ponoviti nanos, da bi se obdržal ali da bi dosegli bolj intenzivnejšo barvo.




Najdete ga v 3 barvah : modri, črni in rjavi. Vsi trije so izjemno pigmentirani, definitivno top izdelek meseca, ter prav tako eden izmed mojih najljubših eyelinerjev! Priporočam vsem, ki imate rade gelne in bi rade nekaj cenovno res ugodnega.

 

Ko sem pa ravno pri ceni, najdete ga za SAMO 3,60€  ! 
Lahko ga dobite preko strani https://www.licila.si/
ali pa v vseh trgovskih centrih, kjer imajo golden rose trgovinice.


Priporočam vsem, če ga še nimaš, ga definitivno preizkusi saj boš zelo zadovoljna :) !

Kateri pa je tvoj naljubši eyeliner?






sreda, 6. julij 2016

OCENA: LA CROA maska za lase v spreju

Poletje je končno tukaj in čas je za poletne objave in nasvete. Današnja prva objava tega poletja, je ocena nove maske znamke LA CROA. Znano? No pred mescem dni sem napisala objavo njihove top maske in keratinovega fluida za lase ( katero si lahko prebereš tukaj ), tokrat pa Vam bom predstavila njihov najnovejši izdelek in sicer multifunkcijsko masko v spreju!. Preberi dalje, da vidiš o čem govorim :)


Multifunkcionalna maska za lase v spreju je obogatena z hialuronom, keratinom, arganovim in makadamijevim oljem, svetlinovim oljem in oljem črne kumine ipd. Skratka z samimi super sestavinami katere tvoje lase čedalje bolj globinsko obnovijo in zaščitijo! Kar je še super pri njej je to da ima UVA/UVB zaščitne filtre!

Uporaba same maske je čisto enostavna!
Naneseš jo lahko na mokre lase in jo izpereš ali pač tudi ne, saj po mnenju ostalih uporabnic dosežeš enak učinek, lahko pa jo naneseš na suhe lase, prav tako brez izpiranja.

Sama masko uporabljam na morju ali na bazenu, ko so moji lasje izsušeni in polni klora ali soli, predvsem izpostavljeni soncu. Rezultati uporabe maske, ter kakšen je njen učinek :



Lasje so mehkejši, omogoča lažje razčesavanje, ter oblikovanje, dišeči, konice se obnovijo, omogoča hiter in lahek nanos, ter občutek je božanski.

Priporočam vsem, ki si ne želite vsakdanjega pranja las, ter tistim ki veliko dopustujete, ter močite lase ali ste izpostavljeni soncu.

Najdeš jo v Mullerju za samo 9€ ! Top kajne? preizkusi ne bo ti žal :)


Hvala LA CROA <3